Pobieranie krwi

W gabinecie Violmedica, dzięki współpracy z nowoczesnymi laboratoriami medycznymi, możliwe jest pobranie krwi. Dbanie o swój stan zdrowia i jego kontrola są działaniami, które ułatwiają wykluczenie przeciwwskazań do wykonania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Procedura pobrania krwi odbywa się w sterylnych warunkach z zachowaniem wszystkich zasad sanitarnych i wykorzystaniem jednorazowych strzykawek i igieł.


czytaj więcej

Przed pobraniem krwi

Oferta badań krwi jest szeroka, ponieważ w zależności od potrzeby, w laboratorium zwraca się uwagę na różne parametry. Niezależnie od typu badania, należy zadbać o odpowiednie warunki, które pozwolą na uzyskanie rzetelnego wyniku. Stąd zaleca się przyjść na badanie na czczo, a dzień przed zrezygnować ze spożywania alkoholu oraz ciężkostrawnych i tłustych potraw. Jeśli pacjent wie, że aktualnie rozwija się u niego infekcja bakteryjna czy wirusowa, należy przełożyć badanie krwi na inny termin, ponieważ wyniki mogą być wówczas niemiarodajne (np. zbyt wysoki poziom leukocytów).


Po pobraniu krwi

Pobranie krwi w gabinecie Violmedica jest w pełni bezpieczne. Jeśli jednak po zabiegu poczujesz się słabo (np. z uwagi na lęk przed widokiem krwi lub igieł), zapewnimy ci podstawową opiekę i miejsce, w którym można odpocząć.


zwiń